Služby

  Sídlem naší firmy je Staré Město u Uherského Hradiště.

Provádíme prodej, montáž, servis  anténních systémů, pro příjem pozemního digitálního příjmu DVB T, satelitního digitálního příjmu veformátu DVB-S/S2 (SD a HDrozlišení) pro Skylink, FreeSAT.

 

Samozřejmě provádíme montáže a seřízení televizních antén pro příjem pozemního digitálního vysílání formátu DVB-T2, které je připravované.

 Oblast našeho působení je Uherské Hradiště, Staré Město, Kunovice a okolí.

Na rodinné domy a provádíme montáže stožárů na střechu, který pak osadíme parabolou a zaměříme na Vámi požadované družice. Dále osadíme na stožár televizní a rádiovou anténu a na předem určeném místě provedeme kompletní televizní rozvod, ať již za použití satelitních multipřepínačů nebo slučovačů. Jednotlivé kabely pak přivedeme na místo dle Vaší spacifikace, kabel pak zakončíme účastnickou televizní nebo satelitní zásuvkou s krytkou.

Pro panelové, bytové domy navrhneme řešení pro STA – společná televizní anténa, též centrální anténa. Ze stávajícího stožáru odstraníme staré nepoužívané antény a stožár můžeme ochránit antikorozivním nátěrem. Dále pak můžeme rozšířit společnou televizní anténu o satelitní příjem. Ze satelitních družic lze přijímat stovky placených i neplacených televizních programů z Vámi požadovaných družic. K naší práci používáme kvalitní televizní techniku jakou je Televés, Alcad, Ikusi a další.
Samozřejmostí je též použití kvalitní měřící techniky, aby bylo dosaženo co nejlepšího konečného výsledku.

Dále také nabízíme služby související s rozvodem počítačové sítě pro panelové a rodinné domy, připojení k wifi internetu, v určitých lokalitách připojení přes optiký kabel. 

Při jakékoli instalaci nebo servisu naší firmou je při zakončení prací zdarma proveden úklid a zákazníkovi nabízíme odvoz nepotřebného materiálu (staré zrezlé antény, analogové zesilovače, staré kabely, rozbité přijímače…).

Samozřejmostí je též možnost si nechat u nás nahrát aktualní software do satelitních prijímačů (většinou to vyřeší problémy se zasekáváním prijímače nebo kompatibilitou s novými dekódovacími kartami). Opětovné aktuální naladění kanálů.

 

Na jakoukoliv Vaší otázku odpovíme.

Své dotazy a požadavky posílejte na e-mail: kalisz@centrum.cz popřípadě na telefonní číslo gsm: 773 111 484.